Bahçemiz     Ankara’nın ilk kır düğünlerinin yapıldığı mekân olan İNCEKGARDEN; düğün, nikah, nişan, sünnet düğünü, kokteyl, kurumsal etkinlikler, okul ve şirket piknikleri, yıldönümü  ve mezuniyet kutlamaları, bayi toplantıları, lansmanlar ve hayal edebileceğiniz her türlü organizasyona ev sahipliği yapmaktadır.

     Havuz başı yemek alanımız yağmur riskine karşı korunaklıdır.

     Sabit ısıtıcılarımız sayesinde mevsim geçişlerinde dahi , olumsuz hava koşullarından etkilenmiyoruz.

      Ayrıca 2018 yılında hizmete giren kapalı salonumuz ile birlikte ; kır nikahı ve havuzbaşı konseptlerimize ek , yeni bir alternatif daha sunuyoruz. Siz değerli misafirlermizi en iyi şekilde ağırlamaktan onur duyarız.  


keçiören düğün salonu keçiören toplantı salonu keçiören düğün salonları ankara düğün salonu keçiören nikah salonu ray dolap ankara mutfak dolabı ankara banyo dolabı ankara vestiyer ankara duvar ünitesi ankara gardrop ankara tv ünitesi ankara vestiyer duvar ünitesi tv ünitesi gardrop mobilya mobilya ankara bamya çorbası etli ekmek mevlana pide bıçak arası konya tandır kuzu tandır fotokopi makinası fotokopi web tasarımı ankara tercüme büroları tercüme ankara tercüme simultane tercüme fotokopi makinası kiralama fotokopi makinası satışı fotokopi makinası tamiri ev temizliği ofis temizliği nişan sandığı turizm web sitesi doğu ekspresi turu ev tadilatı